Hatalmas lépés a cél felé!Bajnok lehet a Loki

Sport - 2010-05-08

A DVSC-TEVA egy rangadóhoz méltó mérkőzésen 3-2-re legyőzte a Videotont, és immár négy ponttal vezeti a tabellát.

Elérkezett az a nap, amit talán a legjobban vártak idén a szurkolók: a Loki-Vidi csúcsrangadó. Egy olyan meccs, amely a végső sorrendről is dönthet, bár erről a játékosok véleménye megoszlik, mivel mindkét csapat játszik még az Újpesttel és a Győrrel.

Események:

7. perc: Elek Ákos szerzett labdát a 16-os előterében, majd kapura tört, és miután nem támadta senki, 11 méterről a bal alsóba lőtt. 0–1.

28. perc: Laczkó bal oldali beadása után Feczesin fejesét még védte Sebők, ám Szakály Péter közeli próbálkozásával szemben már tehetetlen volt. 1–1.

42. perc: Gyönyörű kontra végén Feczesin talált Czvitkovics elé, aki 11 méterről a bal alsóba lőtt. 2–1.

55. perc: Nagy szabadrúgása után Lipták fejelt 7 méterről a bal felső sarokba. 2–2.

75. perc: Dombi beadása után Coulibaly fejelt maga elé, ám szerencséjére pont így csapott be mindenkit, és esett be a labda a hosszú felsőbe. 3–2.