Sport

Eredmények megjelenítése 1521-től 1540-ig 1653 találatból.

Botrány az öltözőben - megütötte saját játékosát a Sopron edzője?

Sport - 2006-10-31

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete (HLSZ) honlapjának értesülése szerint Selymes Tibor, a Borsodi Ligában szereplő FC Sopron vezetőedzője az október 21-én rendezett, Pécs elleni bajnoki mérkőzés szünetében megpofozta saját, 19 éves játékosát. A HLSZ közleményében elítéli a történteket és támogatásáról biztosítja Ivancsics Gellértet, ha esetleg úgy döntene, hogy jogi útra lép.

Mirkovics nélkül nincs csapat, Fodor nélkül nincs győzelem

Sport - 2006-10-30

A szolnoki megalázó vereség után messiásként várták a hazai szurkolók Milos Mirkovic visszatérését. A közönség számára is érezhető szakmai-vezetési problémákkal küszködő klubnak ezúttal még sikerült bizonyítania, hogy érdemes meccsekre járni. Jelzem: egyre több az üres ülőhely az Oláh Gábor utcai csarnokban. Nem véletlenül….

F-1, Ferrari: Schumacher Todt tanácsadója lesz

A hétszeres világbajnok Michael Schumacher a jövőben Jean Todtnak, a Forma-1-es Ferrari csapatfőnökének "szuper tanácsadója" lesz. "Teljes mértékben szeretnénk kihasználni Michael óriási tapasztalatát: technikai, stratégiai és sportdöntésekben kapunk majd tőle segítséget" - nyilatkozta a francia szakember.

Stevanovic kifogott a Lokin

Sport - 2006-10-28

Győr –DVSC-TEVA: 0-0

A címvédő három mérkőzés óta nyeretlen!

Lemondott Bozsik Péter

Sport - 2006-10-26

A Magyar Labdarúgó Szövetség csütörtöki elnökségi ülésén nem fogadták el a szövetségi kapitány beszámolóját.

Brazil Nagydíj: Fernando Alonso megvédte címét, Massa nyerte a futamot

Sport - 2006-10-23

A címvédő, ezúttal második spanyol Fernando Alonso, a Renault pilótája nyerte az 57. Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokságot. A vasárnapi tizennyolcadik, utolsó futamon, a Brazil Nagydíjon a hazai közönség előtt szereplő Felipe Massa (Ferrari) győzött.

Nem volt esély a Tisza-parton

Sport - 2006-10-22

Egyetlen pillanatra sem tudta nyílttá tenni a Debreceni Vadkakasok-UPC együttese a Szolnok elleni csatát, így a vége sima vereség lett.

Szolnoki Olaj KK–Debreceni Vadkakasok-UPC 80–57 (31–12, 21–15, 13–18, 15–12).

Pontokat vesztett a Diósgyőr ellen a DVSC-TEVA

Sport - 2006-10-21

A labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában, hazai pályán játszott 1-1-es döntetlent a Diósgyőrrel a DVSC-TEVA csapata. A hazaiak az első félidőben Sándor találatával megszerezték a vezetést, de a második játékrészben a játékmester nélkül játszó hajdúságiak ellen a hősiesen küzdő Diósgyőr a csereként beállt Simon találatával kiharcolta a döntetlent.

Málta 33 helyet javított, Bozsik csapata 17-et rontott...

Sport - 2006-10-18

A törököktől, illetve a máltaiaktól elszenvedett Európa-bajnoki selejtezős vereség után Magyarország 17 helyet rontott, ezzel a 76. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legújabb világranglistáján. Málta hatalmasat lépett előre.

Vadkakasok-Utánunk Pusztuljon a Club?  Rövidítve: Vadkakasok-UPC

Az alacsony vérnyomású debrecenieknek új természetes gyógymódot javallt Dr.Takács László orvos, civilben a Debreceni Városi Egyetemi Kosárlabda Rt. elnöke. A garantáltan hatékony eljárás a Vadkakasok UPC mérkőzéseinek látogatásakor fejti ki vérnyomásemelő hatását

Rossz játékkal kiharcolt győzelem: Vadkakasok-UPC – Nyíregyháza: 82:78

Sport - 2006-10-15

A harmadik harmad végén 59:48 arányban vezettek a vendégek, és egyetlen debreceni sem adott volna egy forintot sem a győzelemért. 16:0 arányú  rohammal kezdték a végjátékot a hazaiak, de a végén döntetlenre mentett a szomszédvár. A hosszabbításban szerencséje is volt a kakasfiúknak

Uszodaavatás Debrecenben

Az állami támogatás nélkül épült, 1500 fő befogadására alkalmas, tízezer négyzetméter alapterületű, 3,1 milliárd forintért elkészült létesítményben a versenymedencén kívül edző-oktató medence, gyermekmedence, jakuzzi, valamint a szaunához tartozó merülő medence is helyet kapott. Ezek mellett masszázs helyiségeket, és kondicionáló termeket is kialakítottak.

Európa-bajnoki selejtező, C csoport: Málta-Magyarország 2-1 (1-1)

Sport - 2006-10-11

A magyar labdarúgó-válogatott Európa-bajnoki selejtezőn 2-1-es vereséget szenvedett idegenben Málta csapatától. A magyarok eddigi négy selejtezőjükből hármat elveszítettek. A házigazdák megérdemelt győzelmet arattak.

A Vadkakasok új, névadó szponzora lett a UPC

Sport - 2006-10-10

2000 nyara óta most sikerült az első alkalommal névadó szponzori szerződést kötnie a vezetőségnek, így új, anyagilag biztosabb szakasz kezdődhet a Debreceni Vadkakasok élvonalbeli férfi kosárlabdacsapatának életében.

Akár el is köszönhetünk az EB-rendezéstől!? - Az UEFA figyelmeztette Horvátországot a rasszista szurkolók miatt

Vlatko Markovic, a Horvát Labdarúgó Szövetség elnöke a kormány segítségét kérte, ugyanis szerinte a huligánok szervezetten szabotálják a 2012-es Európa-bajnokságra benyújtott horvát-magyar közös pályázatot.

Pénzjutalom üti a markát a világbajnok futónak

Remek világcsúcsáért 50 ezer dolláros pénzjutalmat kap a Nemzetközi Atlétikai Szövetségtől (IAAF) a kenyai születésű, holland Lornah Kiplagat, aki hétvégén Debrecenben lett világbajnok.

Nagy siker a Rajkai emlékverseny

Sport - 2006-10-08

Sok résztvevő, jó idő, külföldi versenyzők. A XXXIV. Nemzetközi RIGIPS-RAJKAI Debreceni Egyetemi Futófesztivál eredménylistája.

Labdarúgó Eb-selejtező: egygólos magyar vereség

A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra kikapott a török csapattól Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésén. A vendégek sikerükkel történetük során először nyertek Magyarországon. Eb-selejtező, C csoport: Magyarország-Törökország 0-1 (0-1).

Ma érkezik Debrecenbe a sportok királynőjének szenegáli „királya”

Sport - 2006-10-06

Egy nap választ el az 1. IAAF Utcai Futó Világbajnokság rajtjától, amelynek résztvevői a Nagyerdőben kijelölt útvonalon 20 kilométert tesznek meg.  Sorra érkeznek a vendégek, sportolók és sportvezetők, a fogadó bizottságnak még a rajt előtti órákban is lesz dolga.